Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda?

Pussy Riot nigdy nie nagrały płyty, nigdy też nie prowadziły działalności artystycznej. Czy są częścią programu destabilizacji Rosji, jak na ironię używając komunistycznych taktyk?

Grupa nazywa się Pussy Riot (szalone „cipki”), dziewczyny zostały aresztowane za chuligaństwo i profanacje katedry w Moskwie, śpiewając bluźniercze wersy, i atakując prezydenta Putina. W zeszłym tygodniu zostali skazani na dwa lata więzienia. One nie były skazane za poglądy polityczne, które wyrażały wiele razy w przeszłości.

Całe zachodnie media, gwiazdy muzyki pop, takie jak StingMadonna i Macartney wręcz szaleją nad niejasnym rosyjskim zespołem punk. ”The left wing” magazyn w Londynie pisze: „Jest gorzej niż w czasach radzieckich”. Hasło powtarzane przez jednego z liderów neokonserwatystów w Ameryce, Freedom House, oraz reżysera Susan Corke.

Pussy Riot nie jest zespołem, one nigdy nie nagrały płyty, nigdy nie grały w żadnym serialu. W rzeczywistości to radykalna komunistyczna grupa, która kocha Karola Marksa i występuje na cześć urodzin Che Guevary.

Są oddziałem grupy ekstremistycznej „Voina”, (słowo to oznacza wojnę), który znany jest z wielu obrzydliwych, a nawet niebezpiecznych działań od 2002 roku. 
Powyżej kilka fotek pisujących ich obsceniczne akrobacje. Teraz istnieją mocne dowody, że zostały one obsługiwane przez agencje z zachodniej elity.

Interesujące jest, że większość krajów ma podobne prawa przeciwko atakom na religię, w tym Anglia (gdzie kara jest jeszcze poważniejsza), USA, a nawet Brazylia, w których takie działanie może skutkować rokiem więzienia.

Globalna kampania przeciwko moralności i religii

Riot Pussy teraz dołącza do bare-breasted (pokazujących nagość) ukraińskiej grupy Femen  , Grupy ”Marsz po dziwki”  i gejowskiej parady, które były ostatnio w wiadomościach . Są zawsze dobrze finansowane, ich program to skrajny feminizm, marksizm kulturowy i niszczenie wszelkich religijnych tradycji i wartości rodzinnych. Korzystanie z „frontmanów” prowokatorów, którzy kończą jako „ofiary” po umyślnej konfrontacji to stara taktyka marksistów.

Rosja, od kiedy zwróciła się do bardziej nacjonalistycznej i konserwatywnej drogi, jest wyjątkowym „celem”. Ostatnio Rosja zabroniła parady gejów (pierwszy raz od 100 lat). Sankt Petersburg nie pozwala na propagandę, która może zachęcać dzieci do gejowskiego stylu życia. Nastąpiło również regulowanie i kontrolowanie zagranicznych organizacji finansowanych z pozarządowych środków.. Tak więc mocne cięcia obcych wpływów w Rosji.

Dowodem, że globalne media nie dbają o wolność wypowiedzi jest to, że niemal w tym samym czasie, Julian Assange (WikiLeaks) został rzucony na psy. Nie było nawet wspomniane o angielskiej inwazji na ambasadę w Ekwadorze , aby go aresztować. Madonna nie powiedziała ani słowa aby go wesprzeć.

Putin ZAGADKA

Putin odziedziczył kraj w ruinie. W Rosji poziom życia był porównywalny do niektórych biednych krajach afrykańskich. Kiedyś znana jako źródło nagród Nobla, obecnie plasuje się za Turcją w rankingach edukacyjnych i wydaje mniej niż 1,7% wszystkich opublikowanych badań naukowych na świecie.

Sytuacja demograficzna kraju jest nędzna. Rosja jest największym powierzchniowo krajem na świecie, ale jego populacja maleje z dnia na dzień. Biorąc pod uwagę, że Rosja zajmuje pierwsze miejsce rezerw gazu ziemnego z 643 bilionami metrów sześciennych, widzimy, że Rosja jest jak ranny niedźwiedź, gotowy na atak przez hieny.

Putin musi zdać sobie sprawę, że Rosja jest na rozdrożu i silne działanie było potrzebne, aby uratować kraj od zupełnej grabieży i zniszczenia rządowej biurokracji (KGB). Skonfrontował oligarchów i wysłał wiele do więzienia. Sprzymierzył się z Kościołem prawosławnym i duchem patriotycznego ludu, dlatego jest kochany przez tak wielu Rosjan.

WNIOSEK

Zachodnia elita wykorzystuje organizacje pozarządowe do destabilizacji państwa (które jest odporne na “nowy i lepszy” styl życia) i jednocześnie podważa wartości, które wzmacniają pozycję jednostki, takie jak rodzina, patriotyzm i religia.

Jeśli Rosja, prowadzona przez Putina rzeczywiście będzie opierała się zachodniej kulturze, możemy być pewni konfliktu w przyszłości.

Żródło: http://kulisyrzeczywistosci.pl/wiadomosci/pussy-riot-zespol-rockowy-czy-taktyka-propagandowa/


Publikacja, czytanego aktualnie wpisu Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda? zostala umieszczona w kategorii mp3, muzyka, newsy muzyczne i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Jak znaleść Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda?: Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda? artyści, Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda? co robi pussy roit, Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda? co to jest pussy roit, Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda? co to znaczy pussy riot, Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda? darmowe mp3, Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda? demoralizacja przez muzyke, Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda? demoralizacja rosja, Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda? Freedom House, Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda? illuminati muzyka, Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda?
Szukasz naszej strony Świat rozrywki w 1 miejscu na sieci? Spróbuj, world4fun, portal rozrywkowy, portal ze wszystkim, muzyka, mp3 download, kawały, dowcipy, śmieszne zdjęcia, filmiki

----------------- L I N K I   S P O N S O R O W A N E -----------------
----------------- L I N K I   S P O N S O R O W A N E -----------------

Jedna odpowiedź na „Pussy Riot – nowoczesna sztuka czy propaganda?

  1. Pingback: portal muzyczny, który udostępnia darmowe mp3 do pobrania - Piszą o nas - ciekawe artykuły

Dodaj komentarz