o czym jest Rihanna – Umbrella?

Rihanna – Umbrella – o czym jest ta “piosenka” znanej gwiazdy show biznesu – rihanny ?? Po pierwszym przesłuchaniu można być lekko zdezorientowanym. Czy parasol jest aż tak wspaniałym urządzeniem aby robić o nim piosenki? Czy może ta piosenka jest o romantycznej miłości dwojga ludzi?

Wystarczy poświęcić chwilę aby rzucić okiem na tekst piosenki tej mp3 i można bardzo łatwo stwierdzić, że ta piosenka jest kompletnie bez sensu!

Jest sporo bez sensownych utworów, jednak nie są one tak zawięcie promowane na całym świecie! Rihanna – umbrella nie tak dawno temu temu nie schodziło z playlist radiowych, a nawet dziś można usłyszeć tą mp3 częściej niż jakiekolwiek inne z tamtego okresu.

Dołączając do tego niejednoznaczną karierę artystki, nazwy albumów oraz jej własne komentarze, można mieć niemal pewność, że ta piosenka kryje w sobie jakieś przesłanie, tym bardziej, że różne tajemnicze przekazy nie są czymś nowym w muzyce rozrywkowej, zobacz: Katy perry analiza piosenek. Może nawet jest to autobiografia Rihanny?
Teledysk Rihanna – Umbrella (mp3 rihanna umbrella):


Poniżej krótka analiza tekstu piosenki oraz teledysku rihanny (Artykuł na podstawie szczegółowej analizy: http://kulisyrzeczywistosci.pl/muzyka/rihanna-umbrella-okultystyczne-i-prorocze-wiadomosci/):

„pod moim parasolem” – jak to rozumieć?

W dużym skrócie, piosenka jest o burzy, która ma nastąpić i Rihanna oferuje jej ukochanemu ochronę pod jej parasolem. W tej piosence: „Możesz stanąć pod moim parasolem” może mieć znaczenie seksualne, ale przede wszystkim oznacza „Można być pod moją opieką”.

Będąc pod ochroną czegoś, jest się od tego zależnym, to coś może wpływać na Ciebie. Ma Cię w kontroli.

Piosenka nie jest o miłości między kobietą i mężczyzną. Ta piosenka jest o byciu chronionym. To nie jest równy związek. Osoba chroniąca ma znacznie większy wpływ na osobę chronioną, panuje nad nią.

Rihanna śpiewa całą piosenkę, grając w dwóch rolach. W pierwszej połowie utworu, odgrywa ona rolę złego podmiotu, który próbuje uwieść i posiąść/opętać Rihannę.  Druga rola to ona sama.

Piosenka opowiada o tym jak Rihanna przyjmuje ofertę “bycia pod parasolem” i staje się kontrolowana przez złą postać, która oferowała jej ochronę przed “deszczem”, czyli parasol.

Owy deszcz to symbol upadku, kryzysu, recesji, ogólnie złych czasów. < Czy ma to jakiś związek z obecnym kryzysem i recesją na świecie? Warto przypomnieć, że kryzys zaczął się nie tak długo po premierze tej piosenki!

Jay-Z przedstawiony jest jako osoba już posiadająca “ochronę przed deszczem”, opowiada jakie są tego korzyści i namawia Rihannę do skorzystania z tej “oferty”:

Brak chmur nad moimi kamieniami.
Niech pada, mam hydroplany w banku.
Schodząc w duł z Dow Jones
Kiedy chmury się rozeszły, my Rocafella
Lecimy wyżej niż pogoda
G5 jest lepsze. Znasz mnie,
oczekiwanie, do wytrącania. Ułożone żetony na deszczowy dzień
Jay, Człowiek deszcz wrócił z małą Panią słońce.
Rihanna gdzie ty jesteś?

„burza” jest w rzeczywistości związana z ekonomicznym i finansowym światem. “Dow Jones” to główny wskaźnik sytuacji ekonomicznej giełdy, jeśli idzie w duł, jest kryzys.  Cała piosenka ma pesymistyczną prognozę dotyczącą przyszłości. Jay-Z mówi, „Niech pada”, on się nie przejmuje kryzysem finansowym, bo ma ochronę – “parasol przed deszczem“.

 

Kolejne zwrotki potwierdzają przyjęcie “oferty” przez Rihannę i jej stopniowe oddawanie się pod kontrole złej postaci w zamian za ochronę.

Wszystkie twoje dobra materialne nigdy nas nie oddzielą
Jesteś częścią mojej jednostki, mam cię, aż do końca czasów
Kiedy kryzys spustoszy świat
Kiedy będziemy wiedzieć, o końcowym wyniku świata
Jeśli masz kłopoty, ja i ty zatrzymamy ból

Pod koniec rozmowa Rihanny ze złym charakterem, która potwierdza bezgraniczne oddanie się Rihanny w zamian za ochronę przed złą sytuacją na świecie. Żeby podkreślić to oddanie, związek ten (opętanie), przedstawia się jako “miłość”…


Publikacja, czytanego aktualnie wpisu o czym jest Rihanna – Umbrella? zostala umieszczona w kategorii mp3, muzyka, newsy muzyczne i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Jak znaleść o czym jest Rihanna – Umbrella?: o czym jest Rihanna – Umbrella? analiza rihanna umbrella, o czym jest Rihanna – Umbrella? artyści, o czym jest Rihanna – Umbrella? darmowe mp3, o czym jest Rihanna – Umbrella? dlaczego mp3 są bez sensu, o czym jest Rihanna – Umbrella? dlaczego rihanna śpiewa o parasolu, o czym jest Rihanna – Umbrella? free mp3, o czym jest Rihanna – Umbrella? gwiazdy show biznesu, o czym jest Rihanna – Umbrella? jak rozumiec rihanna umbrella, o czym jest Rihanna – Umbrella? jay z, o czym jest Rihanna – Umbrella?
Szukasz naszej strony Świat rozrywki w 1 miejscu na sieci? Spróbuj, world4fun, portal rozrywkowy, portal ze wszystkim, muzyka, mp3 download, kawały, dowcipy, śmieszne zdjęcia, filmiki

----------------- L I N K I   S P O N S O R O W A N E -----------------
----------------- L I N K I   S P O N S O R O W A N E -----------------