Mroczne oblicze amerykańskiego Rap-u

Krótki przegląd czarnego Rapu, głównie dla miłośników “fajnego beat-u”, którzy nie mają czasu na przysłuchiwanie się dokładniej tekstowi piosenek, lub go nie rozumieją.

Na “odstrzał” idzie popularny w stanach raper “Three 6 Mafia” – sporo albumów, ogromna popularność, olbrzymia kasa, mnóstwo koncertów, w końcu nawet Oscar! (“Three 6 Mafia” zdobyła Oscara w marcu 2006r jako „Best song” – najlepsza piosenka), współpraca z najpopularniejszymi artystami na globie:  three 6 mafia ft. dj tiesto, flo-rida, sean-kingston – feel itTak więc postać z głównego nurtu biznesu muzycznego (gwiazdy show biznesu)… Co śpiewają?

Oto kilka przykładów piosenek „Three 6 Mafia” : Fuckin Wit Dis Click„:

„Pójdź za Mną do lasu 
Obserwuj jak rabuje Adama 
I obserwuj jak gwałcę Ewę „

„Jestem na krzyżu Lucyfer proszę Puść mnie wolno 
Będę rysować twój portret, jeśli pociągniesz te gwoździe do moich stóp
Mój krzyż odwraca się do góry nogami „

Niewielu ludzi rzeczywiście słucha tekstów w muzyce, którą lubią. Agencje muzyczne nie zadają sobie nawet trudu, aby ukryć “kontrowersyjne (satanistyczne) przesłanie”. Ludzie po prostu nie zwracają uwagi na słowa piosenki, więc nie ma sensu niczego ukrywać. Wystarczy, że mp3 ma fajny beat i to w zupełności wystarczy..

Jeśli spojrzeć na tekst popularnych grup rapowych, takich jak „Three 6 Mafia” lub „N9ne Tech”, teksty są jawnie satanistyczne.

„Jestem na krzyżu Lucyfer proszę Puść mnie wolno (Puść mnie wolno) 
Będę rysować twój portret, jeśli pociągniesz te gwoździe do moich stóp (gwoździe do moich stóp) 
Mój krzyż odwraca się do góry nogami „

„Żaden Pan nie może nas teraz zatrzymać 
Bo demony odradzają się na nowo „

„Pójdź za Mną do lasu 
Obserwuj jak rabuje Adama 
I obserwuj jak gwałcę Ewę „

Jeśli myślisz, że w/w teksty są “słabe” zobacz to “Tech N9ne” (mp3 tech n9ne), nazwany na cześć  pistoletu maszynowego „Tech 9″. Bardzo znany raper, głównie ze swojej zdolności do rapowania wstecz. Czasami mówi bzdury ale dobre oprogramowanie audio ujawnia zamaskowane wiadomości.

„Jest demonem we mnie, mogę go zabić? Hell no! Czy mogę go zabić? Hell no! Czy mogę go zabić? Hell no!”

„Piekło nadchodzi, naprzód! Piekło nadchodzi, naprzód! Piekło będzie trzymać naszych wrogów mój przyjacielu”

W jednym z utwórów o nazwie „W bagażniku” rapuje o tym, jak zamknął dziewczynę w jego bagażniku samochodu i zostawia ją tam przez dwa dni oraz puścił muzykę tak głośno, że nikt nie słyszał jej krzyków o pomoc.

Inne tematy wielu popularnych piosenek rapowych: Porwanie dzieci ludzi i trzymanie ich dla okupu, mordowanie ludzi, chwalenie się o swoimi seksualnymi podbojami, włamywanie się do domów ludzi i okradanie ich.

Bardzo popularnym tematem są narkotyki, np. utwory takie jak „oxycotton” – Lil Wyte (rapuje o braniu tabletek Oxycontin – narkotyk podobny do kokainy).

Juicy J’s – „Geeked Up Off Them Bars” gra w gry wideo, w z gorącymi dziewczynami, pali zioło, pije syrop kodein-owy, macha butelkami z recepturą Xanax i hydrokodonu przed kamerą i rapuje o kruszeniu tabletki i parskaniu ich .

Raper Too Short” (za krótki) rapuje o swoich seksualnych sukcesach z kobietami we wszystkich jego piosenkach.

Uwielbia się śmiać z ludzi, którzy mają tylko jedną dziewczynę. W swojej piosence „nie można być lepszym graczem” mówi, „Fakt, że wciąż masz jedną dziewczynę, a ja czuję się jak alfons całego świata „. Tak więc wiadomość jest taka, że prawdziwy mężczyzna dostaje mnóstwo kobiet, a tylko przegrany utknie z jedną kobietą. 

Polecamy również artykuły:
o czym jest Rihanna – Umbrella?
Katy Perry i jej kochanek z przyszłości

Żródło: http://henrymakow.ca/


Publikacja, czytanego aktualnie wpisu Mroczne oblicze amerykańskiego Rap-u zostala umieszczona w kategorii mp3, muzyka, newsy muzyczne i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Jak znaleść Mroczne oblicze amerykańskiego Rap-u: Mroczne oblicze amerykańskiego Rap-u artyści, Mroczne oblicze amerykańskiego Rap-u czarny rap, Mroczne oblicze amerykańskiego Rap-u darmowe mp3, Mroczne oblicze amerykańskiego Rap-u darmowe wyszukiwanie mp3, Mroczne oblicze amerykańskiego Rap-u demoralizacja przez muzyke, Mroczne oblicze amerykańskiego Rap-u download mp3, Mroczne oblicze amerykańskiego Rap-u free mp3, Mroczne oblicze amerykańskiego Rap-u hip hop, Mroczne oblicze amerykańskiego Rap-u hip hop illuminati, Mroczne oblicze amerykańskiego Rap-u
Szukasz naszej strony Świat rozrywki w 1 miejscu na sieci? Spróbuj, world4fun, portal rozrywkowy, portal ze wszystkim, muzyka, mp3 download, kawały, dowcipy, śmieszne zdjęcia, filmiki

----------------- L I N K I   S P O N S O R O W A N E -----------------
----------------- L I N K I   S P O N S O R O W A N E -----------------

Dodaj komentarz