Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm

Kesha „Die Young” – (umieraj młodo) jest prawdopodobnie jednym z najbardziej rażących teledysków, kiedykolwiek wydanych.

Kesha nigdy nie należała do najbardziej inspirujących piosenkarek show-biznesu. Jej kariera rozpoczęła się od roli imprezowej dziewczynki, która “myje zęby jackiem”. Nagle pojawia się w akompaniamencie dużej ilości symboli satanistycznych, które aż wylewają się z jej teledysku. Posłuchaj mp3: kesha die young mp3.

Skąd ta nagła i nie do końca zrozumiała transformacja młodej artystki? Analiza teledysku może pomóc w odpowiedzi na to pytanie. Taka przemiana to niestety nie wyjątek w przemyśle muzycznym. Zobacz: 

Kesha – Die Young – zabawa śmiercią czy zabawna śmierć 

BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym?

o czym jest Rihanna – Umbrella?

Katy Perry i jej kochanek z przyszłości

Zobaczmy co kesha i jej “gang” ma nam do zaprezentowania.

Akcja filmu rozgrywa się w Meksyku, gdzie  KeSha wraz z paczką przyjeżdżają do chałupki. Szybko można zdać sobie sprawę, że ta grupa wręcz kultywuje śmierć.

 

Gdy drzwi od samochodu się otwierają, pojawiają się migające symbole czaszki i piszczeli.

Czy na drzwiach jest napisane „diabeł”?

Samochód to w rzeczywistości karawan, kto każe się wozić – karawanem?!

Kiedy karawan jest otwarty, widzimy KeSh-ę owiniętą czarnym welonem. Ona jest następnie przenoszona na barkach jej gangu „mimbos”, jak w kulturach, gdzie ludzie noszą figury “królowej niebios”

Podczas tej sceny, kilka symboli błysnęło na ekranie. Czytelnicy z pewnością je rozpoznają.

KeSha na sobie „All-Seeing Eye” – wszystko widzące oko – pierścień, ukrywając jedno oko. Dość jednoznaczne…

Odwrócone krzyże (symbol Kościoła Szatana) Flash występujący około pięciu tysięcy razy w ciągu filmu. Pracują bardzo ciężko, aby promować te bzdury.. Ale przecież takie są satanistyczne trendy.

W innej scenie, KeSha i jej gang grają na pociągnięcie kart tarota. KeSha ciągnie „diabeł” kartę i wszyscy wybuchają śmiechem. Czy aż tak zabawne są symbole satanistyczne?

Co jest pierwszą rzeczą, jaką robią, kiedy wchodzą do chatki? Chcą ją zniszczyć . Zdaję sobie sprawę, że niszczenie rzeczy jest „cool”. Lecz nawet pijane gwiazdy rocka widzą, że miejsce pobytu „niszczy się”, podczas ODJAZDU a nie podczas PRZYJAZDU!

Po bezmyślnym zdemolowaniu miejsca, jest jedna rzecz do zrobienia: bezmyślnie tańczenie do dennej piosenki pop. Oczywiście taniec szybko zamienia się w orgię, z akompaniamentem symboli okultystycznych dookoła… Całość: szokujący satanistyczny symbolizm.

Następnie następuje wielka “orgia” całego gangu, po czym kesha spokojnie podchodzi do policji, która najprawdopodobniej została wezwana aby “wystawić mandacik” za demolkę.

Morał z tej historii? Nawet jeśli mózgi ludzi zostały dokładnie wyprane przez propagandę medialną i żyją oni „swoim życiem” według upodlonej kultury promowanej przez media, wciąż są tylko pionkami do zabawy dla „elit”.

Możesz uwierzyć, że jesteś „wolny”, „wbrew prawu”, ale jesteś rzeczywiście pionkiem do gry w ich rękach. Pokazane symbole i ten styl życia są opracowane i produkowane przez elity dla „głupich mas”, w celu zwiększenia uległości względem ich.

Kultura śmierci, która jest teraz powszechna w mediach jest bardzo obecna w tej piosence. Zwrot „Będziemy umierać młodo” jest powtarzany wiele razy (w optymistycznym akcencie), jest jak gdyby wpajany w nastolatka, wraz z przesłaniem  że ludzkie życie nie jest cenne. Jest to powiązane z innym planem „elit” czyli wyludnieniem.

Żródło: http://kulisyrzeczywistosci.pl/muzyka/kesha-die-young-szokujacy-satanistyczny-symbolizm/


Publikacja, czytanego aktualnie wpisu Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm zostala umieszczona w kategorii mp3, muzyka, newsy muzyczne i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Jak znaleść Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm: Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm darmowe mp3, Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm darmowe wyszukiwanie mp3, Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm die young, Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm die young illuminati, Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm dlaczego mp3 są bez sensu, Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm download mp3, Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm elity muzyka, Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm free mp3, Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm illuminati muzyka, Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm
Szukasz naszej strony Świat rozrywki w 1 miejscu na sieci? Spróbuj, world4fun, portal rozrywkowy, portal ze wszystkim, muzyka, mp3 download, kawały, dowcipy, śmieszne zdjęcia, filmiki

----------------- L I N K I   S P O N S O R O W A N E -----------------
----------------- L I N K I   S P O N S O R O W A N E -----------------