BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym?

BOB i Nicki Minaj - „Out of My Mind”BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – kolejny “hit” rapera BoB-a oraz Nicki Minaj,  która znana jest z takich produkcji jak: Nicki Minaj – StarshipNicki Minaj – PoundDavid Guetta ft. Nicki Minaj – Turn me on oraz wiele innych (zobacz: wyszukiwarka mp3)..

Kiedyś artyści śpiewali o miłości, zabawie i innych mniej lub bardziej pozytywnych rzeczach, obecnie nie wiadomo skąd, próbuje się nam “wcisnąć” przemoc, gwałt i okultyzm w seksownej, miłej i przyjemnej oprawie. Doskonałym przykładem jest BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind”, w którym widzimy przymusową terapię psychiatryczną (pranie mózgu) oprawioną w seksowne panienki z dużymi… atutami i fajny, przyjemny beat.. Szczyt patologii otrzymujemy z chwilą gdy “pacjent” poddany temu “zabiegowi” staje się gwiazdą, kimś “cool”, co wpaja odbiorcom sugestię, że skorzystanie z tej “usługi” może być opłacalne i korzystne!

.. no cóż, może najwyższa pora aby na dyskotekach młodzi ludzie zaczęli wykrzykiwać: zgodnie z tekstem piosenki: “we are Out of My Mind!!” – (“jesteśmy debilami!!”) ??

Teledysk: BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind”

Out of My Mind” (poza moim umysłem) mówi o skrajnie szalonym B.O.B.-ie (trafne spostrzeżenie), film rozgrywa się w szpitalu psychiatrycznym. Podczas gdy większość zatrzyma swą analizę w tym miejscu, warto bliżej przyjrzeć się tej piosence oraz wideo, bo ujawniają, że BOB dostaje wyjątkowe „leczenie”.

Film zaczyna się od szalonych Boba i Nicki Minaj zamkniętych wewnątrz więziennej celi. Na ścianie za nimi są rzeźby, które wydają się być zrobione przez kogoś szalonego, ale przy bliższym spojrzeniu, można rozszyfrować słowa i symbole. Istnieje kilka „All-Seeing Eye” (wszystko widzące oko), symbol, który można przypisać do nadzwyczajnego nadzoru (system monitoringu, podsłuch, absolutna kontrola).

Za Bob-em są dziwne rzeźby, takie jak wszystko widzące oko wewnątrz statku kosmicznego. Istnieją również niepokojące zwroty takie jak: „Są nami” i „Jesteśmy nimi”. Kim są „oni”? Czy to odniesienie do elity kontrolującej tych artystów i czyniącej ich jej pionkami? Stąd … „Jesteśmy nimi”?

Podczas gdy Bob skacze dookoła w swojej celi, widzimy nieprzyjazne wyglądających opiekunów idących do jego celi. W środku nich ponuro wyglądający doktorek, niczym Josef Mengele, pojawia się gotowy do zaprogramowania rapera.

Wyglądający na szalonego naukowca, mężczyzna w środku przynosi „pacjentowi” kaftan. Towarzyszy mu czterech agentów ubranych w kombinezony.

BOB jest siłą i przemocą zabierany gdzieś aby najprawdopodobniej być przymusowo ”leczonym” przez szalonego naukowca, który chłodno patrzy na niego zza pleców.

 

Oczywiście, film koloryzuje ciemną rzeczywistość, poprzez co wydaje się być zabawny i sexy! Dlatego narzędzia używane do torturowania Boba są przyniesione przez pielęgniarki w stroje, które są … niestandardowe..

Dr Minaj

Kolejna część filmu to „ocena psychiatryczna” B.O.B-a, wykonywana przez „dr” Minaj (zobacz darmowe mp3 na www.djoles.pl).  Szybko zdamy sobie sprawę, że Minaj nie jest tam, aby słuchać o uczuciach Boba, ale ćwiczyć technikę, która jest szeroko stosowana przez opiekunów kontroli umysłu: poniżać, obrażać i poniżać ofiary aby pogłębić ich traumę. Minaj przechodzi do obrażania B.O.B-a i jego kariery, co rapera doprowadza do łez. W tym fragmencie, ona wyśmiewa jeden z hitów B.O.B-a:

“Now can we pretend them airplanes in the night skies
Are like shooting stars?
Well, you gon’ really need a wish right now
When my goons come through and start shooting stars”
(Teraz możemy udawać samoloty na nocnym niebie
Czy to strzelające gwiazdy?
Cóż, powinieneś teraz mieć nadzieję
Kiedy moje bandziory przyjdą i zaczną strzelać gwiazdy)

Po dziwnym spotkaniu z dr Minaj, BOB idzie na komisje od zwolnienia warunkowego.

Kiedy rapuje BOB przed komisją, trafia w oko jednej z sędzi, gestykulują wzajemną chęć kontaktu. Być może jest to próba przedstawienia go jako atrakcyjną osobę, z którą warto się umówić?

Konkluzja

Podczas gdy raperzy kiedyś byli identyfikowani ze „zwalczaniem siły” i reprezentowali ulice, są teraz widoczni w celach, zdezorientowani i nadużywani przez policjantów i szalonych naukowców, mówią o tym jak są traktowani elektrodami. Przemysł muzyczny został zgwałcony, upadł … i o ile filmy takie jak ten są oczywiste dla niektórych, większość po prostu będzie się śmiać i powtarzać: “You’re out of your mind” (jesteś szalony).

Żródło: http://kulisyrzeczywistosci.pl/muzyka/bob-i-nicki-minaj-out-of-my-mind-jak-zrobic-rozrywke-z-kontroli-umyslu/


Publikacja, czytanego aktualnie wpisu BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym? zostala umieszczona w kategorii mp3, muzyka, newsy muzyczne i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Jak znaleść BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym?: BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym? artyści, BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym? BOB, BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym? BOB kontrola umysłu, BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym? BOB mp3, BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym? BOB piosenki, BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym? dlaczego mp3 są bez sensu, BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym? download mp3, BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym? free mp3, BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym? hip hop, BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym?
Szukasz naszej strony Świat rozrywki w 1 miejscu na sieci? Spróbuj, world4fun, portal rozrywkowy, portal ze wszystkim, muzyka, mp3 download, kawały, dowcipy, śmieszne zdjęcia, filmiki

----------------- L I N K I   S P O N S O R O W A N E -----------------
----------------- L I N K I   S P O N S O R O W A N E -----------------

2 odpowiedzi na „BOB i Nicki Minaj – „Out of My Mind” – rozrywka z bycia szalonym?

  1. Pingback: Kesha – Die Young – zabawa śmiercią czy zabawna śmierć - Świat rozrywki w 1 miejscu

  2. Pingback: Kesha “Die Young” – szokujący satanistyczny symbolizm - Świat rozrywki w 1 miejscu

Dodaj komentarz